Difference between revisions of "E-Facturi emise - Modificare"
Jump to navigation
Jump to search
(Created page with "*Vânzări şi servicii **Vânzări ***Facturi clienti ****E-Facturi emise *****Modificare In aceasta pagina putem m...") |
|||
| Line 21: | Line 21: | ||
;Data | ;Data | ||
;Numar | ;Numar | ||
| + | ;Numar: coloana editabila. Utilizata la transferul facturilor in ERP. Este o coloana separata si dupa ce o sa se utilizeze, o sa ramana vizibil si numarul vechi dar si numarul nou. Cand o sa se transfere factura, o sa se utilizeze numarul setat in coloana editabila. | ||
;Punct de lucru | ;Punct de lucru | ||
;Document | ;Document | ||
Latest revision as of 17:09, 10 July 2025
- Vânzări şi servicii
- Vânzări
- Facturi clienti
- E-Facturi emise
- Modificare
- E-Facturi emise
- Facturi clienti
- Vânzări
In aceasta pagina putem modifica urmatoarele campuri pe o e-factura emisa dintr-un alt sistem si preluata: Punct de lucru, Client, Document si Tip Document.
Filtre
- Data De la, Pana la
- Partener
- Numar
- Documente
- Puncte de lucru
Campuri
- Data
- Numar
- Numar
- coloana editabila. Utilizata la transferul facturilor in ERP. Este o coloana separata si dupa ce o sa se utilizeze, o sa ramana vizibil si numarul vechi dar si numarul nou. Cand o sa se transfere factura, o sa se utilizeze numarul setat in coloana editabila.
- Punct de lucru
- Document
- Partener
- Client
- Tip doc
- Valoare
