Difference between revisions of "Salarizare - Calcul Salarial - Erori"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 13: | Line 13: | ||
! Companie | ! Companie | ||
|- | |- | ||
| − | |Eroare || style="width:250px" | Salariul de incadrare brut este mai mic decat salariul minim brut pe conomie prevazut prin lege pentru norma angajatului|| style="width:250px" | X || style="width:250px"| X || style="width:250px"| N/A || style="width:250px"| N/A | + | |Eroare || style="width:250px" | Salariul de incadrare brut este mai mic decat salariul minim brut pe conomie prevazut prin lege pentru norma angajatului || style="width:250px" | X || style="width:250px"| X || style="width:250px"| N/A || style="width:250px"| N/A |
|- | |- | ||
| − | | | + | |Eroare || style="width:250px" | Salariul de incadrare brut este mai mic decat salariul minim brut pe conomie prevazut prin lege pentru norma angajatului || style="width:250px" | X || style="width:250px"| X || style="width:250px"| N/A || style="width:250px"| N/A |
|- | |- | ||
|VStat || style="width:250px" | Tip contact..... || style="width:250px"| Prioritate...... || style="width:250px"| Contact...... | |VStat || style="width:250px" | Tip contact..... || style="width:250px"| Prioritate...... || style="width:250px"| Contact...... | ||
Revision as of 13:55, 7 June 2017
- Resurse umane
- Salarizare
- Calcul salarial
- Erori si Atentionari
- Calcul salarial
- Salarizare
| Tip | Mesaj | Istoric Contract | Contract | Angajat | Companie |
|---|---|---|---|---|---|
| Eroare | Salariul de incadrare brut este mai mic decat salariul minim brut pe conomie prevazut prin lege pentru norma angajatului | X | X | N/A | N/A |
| Eroare | Salariul de incadrare brut este mai mic decat salariul minim brut pe conomie prevazut prin lege pentru norma angajatului | X | X | N/A | N/A |
| VStat | Tip contact..... | Prioritate...... | Contact...... | ||
| SStat | Tip contact..... | Prioritate...... | Contact...... | ||
| FNUASS | Tip contact..... | Prioritate...... | Contact...... | ||
| D205 | Tip contact..... | Prioritate...... | Contact...... | ||
| RU | Tip contact..... | Prioritate...... | Contact...... | ||
| CM | Tip contact..... | Prioritate...... | Contact...... |